CONAIR FRANKLIN DB12SE03MB DustBeater Vacuum Loader USED
Sold
Description
4" Cylinder Height
7.25" Cone Height
12" Inside Cylinder
13.75" Filter Diameter
14.5" Inside Lid Cylinder
4.75" Bottom Inlet / Outlet
Approx. 40.79 mm